KONST / Litografier / Färglitografi 16773145

nr 1677 3145

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

"Marlene". Signerad, numrerad 108/180. Färglitografi. Bladets mått: 58x55,5, yttermått inklusive ram: 61x59 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 februari 2025
kl 19:21:36

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström